İstanbul Klima Servisi | (0212) 876 0 888
» Anasayfa   » Klima Sigortayı Attırıyor

Klima Sigortayı Attırıyor

Klima Sigortayı Attırıyor Klima kullanıcılarının sıklıkla karşılaştığı bir problem olan sigortaların atması, özellikle klima çalışma sırasında gerçekleştiği için, klima sigortaları neden attırır, klimanın sigortayı yaktı, klima sigortayı attırıyor gibi şikâyetler görülüyor.

Klima sigortayı neden attırır?

Montajı düzgün olarak yapılmayan, elektrik tesisatı kontrol edilmeyen ve gerekli önlemleri alınmayan, yapılması gereken elektrik tesisatı işlemlerini klima montajı sırasında yapılmamış, topraklaması zayıf olan yada topraklama olmayan mekanlar da bulunan, klimanın sigortayı sürekli attırması olağandır. Bunlar dışında klimanız farklı arızaları da olabilir, ekovatı arızalanmış veya kapasitör arızalanmış olabilir. Bu belli zaman aralığında sürekli oluyor ise klimanız da bundan zarar görebilir. Elektrik tesisatınız tamamen yana bilir. Klimanız sigortayı attırıyor ise bunu ihmal etmeden yaptırmanızı öneririz.

Klima tamiri ve düzeltilmesi için bizi hemen arayınız, klima tamir fiyatlarımızı sorarak öğrene bilirsiniz. 0212 876 0 888.

© Tüm Hakları Saklıdır. 2016 www.istanbulklimatamiri.com | web programlamaWeb Tasarım & SEO